Přijďte se inspirovat!

Fotky z akce

Na co se můžete těšit


Překvapivé informace o firmách ve Vašem regionu

Patrik Novák, BizMachine

Jak dokážeme v BizMachine pomoc vašemu obchodu a marketingu? Co vše z veřejných datových zdrojů můžu zjistit o firmách v mém regionu, případně celé ČR? Překvapivá zjištění a praktické ukázky z projektů realizovaných s našimi zákazníky. 


No-code / Low-code: technologie budoucnosti. Dokážete víc, než si myslíte!

Adam Bárta, Tabidoo

Vytvořit si firemní aplikaci přesně podle svých potřeb nebo si vybrat z dostupných šablon je díky Tabidoo otázkou několika kliknutí. Doba složitého vývoje informačního systému je už dávno pryč a nyní můžete jednoduše, rychle a efektivně vytvářet aplikace bez znalosti programování.


Digitalizace zákaznické péče

Tomáš Vrbecký, IPEX a.s.

Zákaznická podpora naráží na nedostatek lidí a stále větší nároky zákazníků. Pojďme se společně podívat na to, jak se dá automatizovat. Uvidíte a uslyšíte praktické příklady a reálné zkušenost s efektivní automatizací v zákaznické podpoře.


Samoodbavení - Tajná metoda hotelů a aerolinek, které Vám ušetří čas i peníze

Tomáš Wiesner, zakladatel Dáváme

Dáváme českým firmám konkurenční výhodu v podobě automatizací firemních procesů. Efektivnější česká firma = náš cíl. Nástroje digitalizace, se kterými rádi pomůžeme, zavedeme do firmy a zaškolíme: Pipedrive CRM, Make - automation platform, Cloudtalk phone solution, Rossum.ai OCR with AI, Clickup - project management tool, Tabidoo


Digitální podepisování dokumentů když celý proces řídí technologie.

Ondřej Říha, Digisign

Společnost Digital Solutions, s.r.o. vyvíjí SW na zakázku už více než 19 let. Za tu dobu máme letité zkušenosti s integrací podpisových platforem do našich informačních systémů. Na základě náročných požadavků od našich klientů jsme potřebovali více automatizovat, lépe konfigurovat a variabilněji podepisovat. A tak vznikl vlastní produkt DigiSign. 


Trendy v účetnictví a jeho technologiích

Adriana Kokuňková, Wflow

Cloudová aplikace wflow vás provede světem automatizovaného účetnictví. Vyřeší za vás nudnou administrativu a zbytečnou a manuální práci. O tom, jak díky wflow jeden z klientů zvýšil efektivitu práce o 69 %, se rozpovídá ve své přednášce Adriana Kokuňková


Jak obchodníci podvádějí obchodní ředitele a jak tomu zabránit

Miroslav Šmíra, Pipedrive 

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu. 


5 věcí, které pomůžou obchodníkům uzavřít 2x více obchodů

Stanislav Zdrůbek, Pipedrive 

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu. 


Nejlepší e-mailové počiny roku 2022

Ondřej Ratajský, Smartemailing

Chcete vědět, jaké e-mailové kampaně a akce vydělaly našim klientům desítky tisíc a skvěle zafungovaly při budování dlouhodobých vztahů se zákazníky? Nachystali jsme přehled 10 nejúspěšnějších e-mailových počinů, které v roce 2022 přinesly nejlepší výsledky.


Všechny firmy potřebují Make, ale málokteré to ví.

Daniel Zrůst, Make

Stále ještě přepisujete údaje z jednoho systému do druhého? Možná byste nemuseli. V této přednášce se podíváme na to, co to je Make a jak může pomoci zrovna ve Vaší firmě.


Naši partneři

BizMachine

Pomáháme klientům efektivněji řídit B2B obchod a zvyšovat tak výnosy. Naše platforma kombinuje analytickou práci s informacemi o firmách, prediktivní analytiku a praktické nástroje pro obchodníky a manažery. Jsme první skutečně inteligentní, prodejní a CRM řešení pro B2B kanál.

Pipedrive

První CRM od obchodníků pro obchodníky.Jednoduše, přehledně, v češtině. Automatizace úkolů a e-mail kampaně.

Tabidoo

Webová platforma typu no-code, kde si snadno vytvoříte jakoukoliv firemní aplikaci, přesně podle vašich potřeb.

Make

Digitalizace podnikání bez nutnosti znalosti programování.Automatizace procesů, propojení aplikací rychle a bez potřeby programátora.

Wflow

wflow.com je český technologický startup, jehož misí je digitalizace účetnictví ve firmách doma i ve světě. Tým wflow vyvíjí cloudovou aplikaci, která usnadňuje práci s oběhem, vytěžováním nebo schvalováním účetních dokladů. Dnes s wflow digitalizuje již více než 3000 firem ve 4 zemích Evropy. 

Ipex a.s.

V IPEXu děláme zákaznickou péči jednodušší a efektivnější. Vyvíjíme cloudové nástroje pro zákaznickou péči a firemní komunikaci a náš hlavní produkt je multikanálové kontaktní centrum. Kromě toho zákazníkům dodáváme ticketovací systémy a helpdesk, virtuální ústředny nebo videokonference.

DigiSign

Ve firmách urychluje podepisování na dálku, podporuje bezpapírové kanceláře, nahrazuje drahé podpisové tablety. Integrujte digitální podpis do svých procesů nebo informačního systému.

Smartemailing

Smartemailing je chytrý nástroj pro automatizovanou komunikaci přes e-mail, SMS, Facebook a další kanály. Od roku 2010 pomáhá malým i velkým firmám poznat a pochopit chování svých zákazníků v online prostředí a komunikovat s nimi efektivně ve správný čas se správným obsahem. Jako jeden z mála e-mailingových nástrojů vyvíjí vlastní odesílací infrastrukturu, díky které spolehlivě doručí přes 7 milionů e-mailů každý den. SmartEmailing dlouhodobě pomáhá firmám jako Vivantis, CNC, Student Agency, Mall TV nebo Heureka.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pořadatel DIGIROADSHOW