Přijďte se inspirovat!

Na co se můžete těšit


Překvapivé informace o firmách ve Vašem regionu

Patrik Novák, BizMachine

Jak dokážeme v BizMachine pomoc vašemu obchodu a marketingu? Co vše z veřejných datových zdrojů můžu zjistit o firmách v mém regionu, případně celé ČR? Překvapivá zjištění a praktické ukázky z projektů realizovaných s našimi zákazníky. 


No-code / Low-code: technologie budoucnosti. Dokážete víc, než si myslíte!

Adam Bárta, Tabidoo

Vytvořit si firemní aplikaci přesně podle svých potřeb nebo si vybrat z dostupných šablon je díky Tabidoo otázkou několika kliknutí. Doba složitého vývoje informačního systému je už dávno pryč a nyní můžete jednoduše, rychle a efektivně vytvářet aplikace bez znalosti programování.


Digitalizace zákaznické péče

Petr Chruňák, Ipex a.s.

Zákaznická podpora naráží na nedostatek lidí a stále větší nároky zákazníků. Pojďme se společně podívat na to, jak se dá automatizovat. Uvidíte a uslyšíte praktické příklady a reálné zkušenost s efektivní automatizací v zákaznické podpoře.


Samoodbavení - Tajná metoda hotelů a aerolinek, které Vám ušetří čas i peníze

Tomáš Wiesner, zakladatel Dáváme

Dáváme českým firmám konkurenční výhodu v podobě automatizací firemních procesů. Efektivnější česká firma = náš cíl. Nástroje digitalizace, se kterými rádi pomůžeme, zavedeme do firmy a zaškolíme: Pipedrive CRM, Make - automation platform, Cloudtalk phone solution, Rossum.ai OCR with AI, Clickup - project management tool, Tabidoo


Digitální podepisování dokumentů když celý proces řídí technologie.

Ondřej Říha, Digisign

Společnost Digital Solutions, s.r.o. vyvíjí SW na zakázku už více než 19 let. Za tu dobu máme letité zkušenosti s integrací podpisových platforem do našich informačních systémů. Na základě náročných požadavků od našich klientů jsme potřebovali více automatizovat, lépe konfigurovat a variabilněji podepisovat. A tak vznikl vlastní produkt DigiSign. 


Trendy v účetnictví a jeho technologiích

Robert Soudný, Wflow

Jaké jsou aktuální trendy v účetnictví? A proč ještě účetní nemá plat jako váš právník? O tom se rozpovídá Robert Soudný ve své přednášce.


Jak obchodníci podvádějí obchodní ředitele a jak tomu zabránit

Miroslav Šmíra, Pipedrive 

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu. 


5 věcí, které pomůžou obchodníkům uzavřít 2x více obchodů

Stanislav Zdrůbek, Pipedrive 

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu. 


Naši partneři

BizMachine

Pomáháme klientům efektivněji řídit B2B obchod a zvyšovat tak výnosy. Naše platforma kombinuje analytickou práci s informacemi o firmách, prediktivní analytiku a praktické nástroje pro obchodníky a manažery. Jsme první skutečně inteligentní, prodejní a CRM řešení pro B2B kanál.

Pipedrive

První CRM od obchodníků pro obchodníky.Jednoduše, přehledně, v češtině. Automatizace úkolů a e-mail kampaně.

Tabidoo

Webová platforma typu no-code, kde si snadno vytvoříte jakoukoliv firemní aplikaci, přesně podle vašich potřeb.

Wflow

wflow.com je český technologický startup, jehož misí je digitalizace účetnictví ve firmách doma i ve světě. Tým wflow vyvíjí cloudovou aplikaci, která usnadňuje práci s oběhem, vytěžováním nebo schvalováním účetních dokladů. Dnes s wflow digitalizuje již více než 3000 firem ve 4 zemích Evropy. 

Ipex a.s.

V IPEXu děláme zákaznickou péči jednodušší a efektivnější. Vyvíjíme cloudové nástroje pro zákaznickou péči a firemní komunikaci a náš hlavní produkt je multikanálové kontaktní centrum. Kromě toho zákazníkům dodáváme ticketovací systémy a helpdesk, virtuální ústředny nebo videokonference.

DigiSign

Ve firmách urychluje podepisování na dálku, podporuje bezpapírové kanceláře, nahrazuje drahé podpisové tablety. Integrujte digitální podpis do svých procesů nebo informačního systému.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pořadatel DIGIROADSHOW