Program v Hradci Králové


Příchod

15:30


Úvod

16:00


Nejlepší e-mailové počiny roku 2022

Ondřej Ratajský, Smartemailing

Chcete vědět, jaké e-mailové kampaně a akce vydělaly našim klientům desítky tisíc a skvěle zafungovaly při budování dlouhodobých vztahů se zákazníky? Nachystali jsme přehled 10 nejúspěšnějších e-mailových počinů, které v roce 2022 přinesly nejlepší výsledky.

16:05


Samoodbavení - Tajná metoda hotelů a aerolinek, které Vám ušetří čas i peníze

Tomáš Wiesner, zakladatel Dáváme

Dáváme českým firmám konkurenční výhodu v podobě automatizací firemních procesů. Efektivnější česká firma = náš cíl. Nástroje digitalizace, se kterými rádi pomůžeme, zavedeme do firmy a zaškolíme: Pipedrive CRM, Make - automation platform, Cloudtalk phone solution, Rossum.ai OCR with AI, Clickup - project management tool, Tabidoo

16:30


Překvapivé informace o firmách ve Vašem regionu

Patrik Novák , BizMachine

Jak dokážeme v BizMachine pomoc vašemu obchodu a marketingu? Co vše z veřejných datových zdrojů můžu zjistit o firmách v mém regionu, případně celé ČR? Překvapivá zjištění a praktické ukázky z projektů realizovaných s našimi zákazníky. 

16:55


No-code / Low-code: technologie budoucnosti. Dokážete víc, než si myslíte!

Adam Bárta, Tabidoo

Vytvořit si firemní aplikaci přesně podle svých potřeb nebo si vybrat z dostupných šablon je díky Tabidoo otázkou několika kliknutí. Doba složitého vývoje informačního systému je už dávno pryč a nyní můžete jednoduše, rychle a efektivně vytvářet aplikace bez znalosti programování.

17:20


Coffee break

17:45


Digitalizace zákaznické péče

Petr Chruňák, Ipex a.s.

Zákaznická podpora naráží na nedostatek lidí a stále větší nároky zákazníků. Pojďme se společně podívat na to, jak se dá automatizovat. Uvidíte a uslyšíte praktické příklady a reálné zkušenost s efektivní automatizací v zákaznické podpoře.

18:10


5 věcí, které pomůžou obchodníkům uzavřít 2x více obchodů

Stanislav Zdrůbek, Pipedrive

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu.  

18:35


Coffee break

18:55


Digitální podepisování dokumentů když celý proces řídí technologie.

Radim Studzinski, Digisign

Společnost Digital Solutions, s.r.o. vyvíjí SW na zakázku už více než 19 let. Za tu dobu máme letité zkušenosti s integrací podpisových platforem do našich informačních systémů. Na základě náročných požadavků od našich klientů jsme potřebovali více automatizovat, lépe konfigurovat a variabilněji podepisovat. A tak vznikl vlastní produkt DigiSign. 

19:15


Trendy v účetnictví a jeho technologiích

Robert Soudný, Wflow

Jaké jsou aktuální trendy v účetnictví? A proč ještě účetní nemá plat jako váš právník? O tom se rozpovídá Robert Soudný ve své přednášce.

19:35


Networking

19:55


Rezervovat místo na akci ZDARMA 

Zaplněno: 27/45

30.1. 2023 

16:00

Mooney Café Bar 

Tomkova 181, 500 03 Hradec Králové