PROGRAM

ABRA-AUTiX STAGE

11. 10. 2022


Spojka Events, Praha

Na veletrhu navštívíte 18 stánků s aplikacemi, které pomohou vaší firmě v oblasti obchodu, financí, operativy, marketingu či zákaznické podpory.

V průběhu celé akce budou na ABRA-AUTiX stage probíhat doprovodné přednášky. Vyberte si tu, která vás nejvíce zajímá, nebo klidně si pojďte poslechnout všechny!

Doprovodné přednášky

ABRA-AUTiX STAGE


9:00

David Synáček

Telefonování nemělo nikdy lepší budoucnost

Jak se telefonuje v roce 2022. A funguje to? Vztah se zákazníky se buduje ideálně osobně, nebo alespoň telefonicky. Jak správně na první volání i jak více vytěžit své kontakty.


9:30

Vojtěch Dlouhý

Zákazník na vás nepočká

Budujte omnichannel s virtuálními asistenty. Na konkrétních případech vám ukážeme, že využití chatbotů a voicebotů už není pouze konkurenční výhoda, ale nezbytnost.


10:00

Lukáš Balek

Jak šetřit a růst zároveň? Odpovědí je e-mailing.

Kouzlo je v efektivní komunikaci se stávajícími zákazníky. Už u vás nakoupili, znají vás a jistě se zase rádi vrátí. Inspirujte se osvědčenými strategiemi, jak na to jdou přední české e-shopy.


10:30

Michal Čumpelík

Dokážete víc než si myslíte

I ve spojitosti s informační technologií.  Low-code řeší nedostatek vývojových kapacit, složité procesy spojené s rozběhnutím evidence, automatizace nebo webových stránek. Tabidoo, již pátým rokem získává zákazníky po celém světě. 


11:00

Robert Soudný

Když papírové faktury přerůstají nad hlavu CEO i účetní.

Zakladatel technologického startupu své týmy i sebe potřeboval posouvat k efektivní práci a zlepšovat účetní procesy ve firmě. Jak se vše povedlo skloubit do jedné aplikace, kterou dnes používá 2500 firem ve 4 zemích Evropy, se dozvíte přímo od něj.


11:30

Veronika Danielová

Jak s Pipedrive nakopnout Lead Generation

Praktická ukázka užívání sekce "Leads" v Pipedrive CRM


12:00

Karel Dytrych

Efektivní fungování firmy pomocí Freela

Ukážu vám, jak dobrá komunikace, pořádek ve věcech a nastavené procesy mohou posouvat vaše firmy kupředu. Provedu vás bolístkami, na které jsem narazil při konzultacích s týmy Olympus, CZC, Kärcher, Fotoškoda, Bushman, Hanibal a dalšími.


13:00

Markéta Lukášková

Historie počítačů

Od prvního počítače k dnešním moderním systémům. A vyhladí nás jednou terminátoři?


13:15

Daniel Zrůst

Jak Dokáže malý člověk dělat velké věci?

V této přednášce se podíváme na to, jak jeden zaměstnanec dokáže díky Make zásadně zefektivnit fungování svého týmu, ne-li celé organizace.


14:00

Stanislav Kurinec

Integrace a automatizace snadno a rychle

ABRA Flexi - cloudový informační systém s otevřeným API, které umožňuje napojení na e-shop, CRM, banku a další služby.


14:30

Zdeněk Titl

Jak udělat z chaosu šlapající firmu díky RAYNET CRM

Na příkladu společnosti prodávající a instalující fotovoltaické elektrárny si ukážeme, jak lze z chaosu, excelovských tabulek a papírových poznámek udělat díky RAYNETu organizovanou a dobře šlapající firmu.


15:00

Petr Macek

Jak být moderní firmou a šetřit čas a peníze (případová studie Caflou)

Jak efektivně řídit malou firmu v jednom systému a nahradit tak několik nepropojených nástrojů nebo excelovské tabulky. Jak řídit finanční stránku firmy či výdělečnost zakázek, a že i malá firma může mít k dispozici nástroje, které jsou zpravidla doménou těch velkých. O své zkušenosti se podělí Martin Kotmel z Kotmel Instalatéři s.r.o.     


15:30

Jan Laube

Řízení prodeje a servisu vozidel ve 21. století

Jaký je přínos digitalizace do oblasti prodeje a servisu vozidel a jaké řešení zvolit při výběru nového systému pro řízení firmy? 


16:00

Martin Střecha

Inspirujte se novými možnostmi B2B dat v obchodě

Čerpejte nápady z B2B datové platformy BizMachine, která stojí na desítkách úspěšných případů využití dat v obchodu různých odvětvích.


16:30

Filip Dřímalka

Pět největších příležitostí v digitalizaci

Nejzajímavější způsoby, jak využít digitální nástroje pro zjednodušení práce a rozvoj vaší firmy. Ukázka aplikací a scénářů - jejich využití, návod pro zavedení a jak díky nim přestanete dělat opakovanou práci.


17:00

Veronika Kynčlová

Komunikace a digitalizace napříč celou firmou

Možnosti využití jednoho komplexního nástroje nad celou společností. Aplikace JOBka Vám usnadní život, rutinní procesy zdigitalizuje a komunikace ve Vaší firmě bude efektivní, přímá a jasná. 


17:30

Martin Hošek

Data a obchodní prokrastinace

Data jsou zaklínadlem doby. Rozhodujícím faktorem není množství informací, ale jejich relevance, čas a kontext. Jak zkrotit divoké vody „chytrých dat“ díky využívání moderních nástrojů a postupů pro jejich použití a integraci?


Nenechte si Digifest ujít! Zarezervujte si své místo raději hned.