Program ve Zlíně


Příchod

15:30


Úvod

16:00


Digitalizace zákaznické péče

Tomáš Vrbecký, IPEX a.s.

Zákaznická podpora naráží na nedostatek lidí a stále větší nároky zákazníků. Pojďme se společně podívat na to, jak se dá automatizovat. Uvidíte a uslyšíte praktické příklady a reálné zkušenost s efektivní automatizací v zákaznické podpoře.

16:05


Jak obchodníci podvádějí obchodní ředitele a jak tomu zabránit

Miroslav Šmíra, Pipedrive 

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Nástroj, který si vzal za cíl zjednodušit práci obchodního týmu a zefektivnit získání nových klientů, to je Pipedrive CRM. Řešení, které nejvíce ocení samotný uživatel, kterému se v nástroji bude intuitivně pracovat, kdy na pár kliků zjistí všechny potřebné informace o klientech, projde si historii komunikace či nalezne všechny své úkoly v přehledném TO-DO listu. 

16:30


Digitální podepisování dokumentů když celý proces řídí technologie.

Ondřej Říha, Digisign

Společnost Digital Solutions, s.r.o. vyvíjí SW na zakázku už více než 19 let. Za tu dobu máme letité zkušenosti s integrací podpisových platforem do našich informačních systémů. Na základě náročných požadavků od našich klientů jsme potřebovali více automatizovat, lépe konfigurovat a variabilněji podepisovat. A tak vznikl vlastní produkt DigiSign. 

16:55


Coffee break

17:20


Trendy v účetnictví a jeho technologiích

Adriana Kokuňková, Wflow

Cloudová aplikace wflow vás provede světem automatizovaného účetnictví. Vyřeší za vás nudnou administrativu a zbytečnou a manuální práci. O tom, jak díky wflow jeden z klientů zvýšil efektivitu práce o 69 %, se rozpovídá ve své přednášce Adriana Kokuňková

17:45


Samoodbavení - Tajná metoda hotelů a aerolinek, které Vám ušetří čas i peníze

Tomáš Wiesner, zakladatel Dáváme

Dáváme českým firmám konkurenční výhodu v podobě automatizací firemních procesů. Efektivnější česká firma = náš cíl. Nástroje digitalizace, se kterými rádi pomůžeme, zavedeme do firmy a zaškolíme: Pipedrive CRM, Make - automation platform, Cloudtalk phone solution, Rossum.ai OCR with AI, Clickup - project management tool, Tabidoo

18:10


Coffee break

18:35


Nejlepší e-mailové počiny roku 2022

Ondřej Ratajský, Smartemailing

Chcete vědět, jaké e-mailové kampaně a akce vydělaly našim klientům desítky tisíc a skvěle zafungovaly při budování dlouhodobých vztahů se zákazníky? Nachystali jsme přehled 10 nejúspěšnějších e-mailových počinů, které v roce 2022 přinesly nejlepší výsledky.

18:55


Překvapivé informace o firmách ve Vašem regionu

Patrik Novák , BizMachine

Jak dokážeme v BizMachine pomoc vašemu obchodu a marketingu? Co vše z veřejných datových zdrojů můžu zjistit o firmách v mém regionu, případně celé ČR? Překvapivá zjištění a praktické ukázky z projektů realizovaných s našimi zákazníky. 

19:15


No-code / Low-code: technologie budoucnosti. Dokážete víc, než si myslíte!

Adam Bárta, Tabidoo

Vytvořit si firemní aplikaci přesně podle svých potřeb nebo si vybrat z dostupných šablon je díky Tabidoo otázkou několika kliknutí. Doba složitého vývoje informačního systému je už dávno pryč a nyní můžete jednoduše, rychle a efektivně vytvářet aplikace bez znalosti programování.

19:35


Networking

19:55


Rezervovat místo na akci ZDARMA 

Zaplněno: 39/45

25.1. 2023 

16:00

IMPACT HUB

tř. Tomáše Bati 829, 760 01 Zlín